Kurs Języka

Francuskiego / Włoskiego

    Francuski / Włoski dla dzieci
       Nauka dzieci obcego języka.
   Kiedy dziecko może uczyć się obcego języka?


    Nauka języka obcego w młodym wieku ma na celu rozbudzenie ciekawości dziecka, przygotowanie go do poznawania innych kultur, oswajanie z obcymi dźwiękami, poznanie właściwego akcentu.

W lekcjach języka obcego dla małych dzieci używane są piosenki, rymowanki, gry muzyczne i ruchowe oraz teatr, dzięki czemu dziecko nauczy się nowych słów głównie poprzez zabawę.

Uczenie się języka musi być przyjemnością, ale z drugiej strony, uczęszczanie na lekcje, poddawanie się pewnym regułom i jeden rytm może pomóc dziecku w nauce dyscypliny.


     Czy mówisz po francusku lub włosku? Po naszym  kursie odpowiedź może być tylko tak! "Francuski lub Włoski dla początkujących" to kurs, który w przystępny sposób zapozna Cię z podstawami języka francuskiego lub włoskiego. Podczas kursu nauczysz się wyrażeń, zwrotów i słów, które z powodzeniem można zastosować w praktyce. Dzięki ćwiczeniom i tekstom związanym z codziennym życiem Francuzów i Włochów. Będziesz ćwiczył wymowę, akcent, umiejętność prowadzenia rozmowy i zrozumienia.

Kurs Francuskiego / Włoskiego

Cena Kursu
                od 2100 PLN
   9 rat x od 240 PLN
                od 2500 PLN
   9 rat x od 280 PLN
   
Zajęcia dla dzieci 
    2 razy w tygodniu x 60 minut
Zajęcia dla młodzieży i dorosłych  
    2 razy w tygodniu x 60 minut
80 x 60 minut
80 x 60 minut

Zajęcia Indywidualne

Zajęcia  60  lub  90  minut
    w ustalonych terminach
Cena Godz. Lekcyjnej
    od 65 PLN   - 60 minut
   od 80 PLN   - 90 minut